SPHERE CARD

Věrnostní program SPHERE CARD je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky.

 

Vernostni program Sphere

Prostřednictvím těchto karet lze u obchodních partnerů uplatňovat výhody a slevy.  V současné době je možné těchto výhod a slev využít na více než 10.000 obchodních místech v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů.

 

Společnost DELIKOMAT, s.r.o. je součástí programu SPHERE CARD již od roku 2006. S věrnostní kartou můžete využít slevu 10% na námi dodávané potravinářské výrobky. Slevu je aktuálně možné uplatnit pouze při osobním odběru zboží na centrále společnosti v Modřicích (U vlečky 843, 664 42 Modřice).

 

Slevy na karty SPHERE CARD nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami.

 


Karta SPHERE CARD


K využívání všech výhod programu SPHERE CARD potřebujete platnou kartu SPHERE CARD. Společným identifikačním prvkem všech druhů karet je logo SPHERE CARD, které je umístěno v pravé horní části karty. Toto logo opravňuje jejího držitele využívat výhody a slevy u všech obchodních partnerů věrnostního programu SPHERE CARD v České republice i na Slovensku. Karty SPHERE CARD jsou vystavovány vždy na jméno držitele, jsou opatřeny datem platnosti a jsou nepřenosné.

 


Obchodní místa


Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete na www.sphere.cz. Všechna obchodní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích či výloze, případně samolepkou na pokladně, stojánkem a vyvěšeným certifikátem, kde je uvedena výše slevy a popis činnosti, na které se sleva vztahuje.

 

Certifikát SPHERE CARD