CAFE+CO TEA

NOVINKA v našem sortimentu - kompletní řada porcovaných čajů - CAFE + CO TEA, která Vás osloví nejen skladbou příchutí, ale především kvalitou čajových směsí, jenž odpovídá nejvyšším standardům na trhu. 

V pestré nabídce naleznete od klasických černých čajů, přes zelené a bylinné až po ovocné čajové směsi. Záleží pouze na preferencích každého z Vás. Moderní design čajové řady ve spojení s praktickým řešením konstrukce krabičky jistě zaujme pevné místo právě ve Vaší kanceláři či gastronomickém provozu.

CAFE+CO TEA - porcované čaje 

 

TRADITIONAL ENGLISH BEAKFAST

Černý čaj prémiové jakosti je připraven z nejkvalitnějšího Ceylonského čaje. Silná chuť, jedinečně svěží aroma v kombinaci s načervenale hnědou barvou je ideální způsob, jak začít nový den. 

 

EARL GREY       

Směs nejkvalitnějších lístků černého čaje a bergamotové silice je vyváženou kombinací vytvářející lahodný nápoj s jemnou chutí bergamotu, který dodává čaji charakteristickou osvěžující chuť citrusů.

 

INDIAN ASSAM 

Velmi kvalitní černý čaj z indické oblasti Asám je charakteristický bohatou vůní, tmavě červenou barvou, plným tělem a silnou, zakulacenou chutí s nádechem sladu.

 

GREEN TEA CHINA   

Výběr nejkvalitnějšího zeleného čaje, původem z Číny, nejen potěší vaše chuťové pohárky, ale zároveň navodí jedinečný pocit uvolnění. Šálek čaje má příjemně medově-žlutou barvu.

 

PEPPERMINT  

Čajová směs obsahuje pečlivě vybranou nať máty peprné, která jí dodavá obzvláště osvěžující mentolovou chuť. Příjemné aroma a příznivé účinky máty jsou harmonickým spojením v každém šálku.

 

HERBAL SELECTION  

Harmonická kombinace pečlivě vybraných bylin je unikátním spojením vyvážené chuti a příjemné svěží vůně. Šálek oku lahodícího žluto-zeleného čaje je jedinečným uvolněním Vašeho těla i mysli. 

 

FOREST FRUITS 

Harmonická čajová směs je plná lahodných ovocných chutí. Výrazná červená barva a příjemná vůně ovocných plodů pouze umocní požitek z každého šálku.

 

CHERRY

Vyjímečně plná chuť divokých višní Vás příjemně překvapí a zároveň osvěží. Čaj se pyšní výraznou, temně červenou barvou.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každé balení obsahuje 25ks sáčků pro přípravu čaje. Doporučené množství vody na jeden sáček je 250ml.

 

V případě zájmu, kontaktuijte svého obchodního zástupce nebo naše obchodní oddělení:

Zelená linka: 800 100 594

+420 546 125 812
+420 546 125 887
+420 546 125 834

Email: objednavky@delikomat.cz