English

Prezentace společnosti DELIKOMAT, s r.o.

 

DELIKOMAT Česká republikaPůsobíme na trhu nápoj a jídlo automatů od roku 1992 a od roku 1995 v rámci současného názvem DELIKOMAT. Původně jsme se soustředili na jižní Moravě, ale již v následujícím roce jsme se rozšířit naše aktivity na celém území České republiky.

 

Od roku 2001 naše sídlo se nachází v našem vlastním administrativního a logistického centra v Modřicích u Brna, jehož součástí je showroom prodejních automatů. Kromě toho máme další dvanáct poboček po celé České republice a velkou flotilu servisních vozidel (více než 400 vozů). V důsledku toho můžeme nabídnout kompletní služby a údržbu nápoje a potraviny Svatební kytice a dekorace strojů v krátkém časovém období.

 

Delikomat Czech RepublicNaší hlavní činností je instalace, prodej a pronájem prodejních automatů a poskytuje veškeré služby spojené s touto činností. V našem portfoliu najdete teplých i studených nápojů prodejní automaty, ale také prodejní automaty bagety, studené občerstvení, cukrovinky, balené nápoje atd. Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních výplní pro nápojové automaty od značek AG Foods, Douwe Egberts a Nestlé. Zároveň jsme schopni najít vhodné řešení zařídit kávu a pití služby pro vaši kancelář, firma s menším počtem zaměstnanců, hotel, kavárnu či restauraci.

 

Jsme dovozce a autorizovaný servis nápoje a potraviny automatů provedených Rhea prodejců, protože díky jejich spolehlivosti, nízké provozní náklady a atraktivním designem nápoje a automaty na potraviny dodávané firmou řadí mezi světovou špičku. Dále nabízíme stroje LA Cimbali, Bunn, SIEMENS, Jura a další.

 

Delikomat Czech Republic

Jsme jedním z nejsilnějších společností na druhu provozované v prodejním trhu strojů nápojového a potravinářského a v současné době DELIKOMAT má více než 500 zaměstnanců, kteří pracují ve firmě. Máme uvedeno do provozu více než 15.000 kusů nápoj a jídlo automatech na českém trhu.

 


Bereme čistotu, dodržování přísných hygienických norem a kvalitní rychlý servis za samozřejmost.

 


 

Advantages of our drink and food vending machines

 

 • Drink vending machines are fully automatic, with a single-button selection, guaranteeing quick serving, which saves your and your customers’ time.
 • Significant economy of water and electric power thanks to use of the state-of-the-art technologies guaranteeing minimum operating costs.
 • The latest design and technologies guarantee high reliability, and cleanliness and observance of strict hygiene standards goes without saying.
 • All of the vending machines communicate with various payment systems. Besides payments in cash you can use chip and magnetic cards, chip keys, banknote reader, payment tokens or contactless payment cards. We can offer agreed discount using the chip cards or keys to our employees and regular customers.
 • Delikomat s.r.o. has a wide network of branch offices and servicing centres all over the Czech Republic, and we have a fleet of more than 400 servicing vehicles, including refrigeration boxes for baguettes and cold food.

 

 

 

We guarantee the following services:

                                                                                                                     

 • TIMELY AND QUALITY GUARANTEE AND POST-GUARANTEE SERVICING
 • REGULAR PREVENTIVE MAINTENANCE AND overhaulS
 • REGULAR DELIVERIES OF RAW MATERIALS FOR THE DRINK VENDING MACHINES FREE OF CHARGE

 

 

 

We will arrange free of charge:

 

 • Installation of the machines
 • Regular re-fills of ingredients and piece goods
 • If a defect occurs, we will repair it within 24 hours from notification of the defect, including weekends (for vending machines operated by our company)
 • Insurance of the machines
 • Observation of all hygiene rules
 • Supply and delivery of baguettes and the other assortment in refrigerated vehicles

 

 

 

We provide our customers with a GREEN LINE (free of charge) for

 

- orders of raw materials:           800 100 594

- orders of servicing:                    800 197 321 

REFERENCES