SOUTĚŽ PRO DĚTI

Soutez pro deti Delikomat vanocni kelimek

Léto a velké prázdniny jsou za námi a my se těšíme na první sníh! A když sníh, tak Vánoce! Že je na myšlenky o Vánocích ještě brzy? Kdepak! My už sníme o našem letošním vánočním kelímku, kterým potěšíme nejen všechny naše kávo a čokolabužníky :)

Není to lecjaká snadná věc a nejdůležitější je najít ten správný obrázek.

A proto svoláváme všechny děti – POMOZTE NÁM S PŘÍPRAVAMI!

Právě mezi vámi je totiž náš budoucí pan malíř nebo paní malířka a autor vítězného obrázku.

 

JAKÝ JE ÚKOL?

Úkolem je nakreslit obrázek se zimní nebo vánoční tématikou, který navíc bude znázorňovat i libovolný motiv naší společnosti (kafíčko, zrníčka, šálek horkého nápoje, kelímek, apod.)


JAK MALOVAT?

K malování můžete použít libovolné kreslící potřeby, doporučujeme však raději sáhnout po fixech, voskovkách nebo temperách, aby byl obrázek barevně výraznější. Velikost obrázku nesmí překročit formát A3 a vždy je lepší kreslit NA ŠÍŘKU.


KAM OBRÁZEK POSLAT?

Soutěžní obrázky je možné doručit poštou nebo osobně nejpozději do 6.11.2017 na adresu:

 DELIKOMAT, s.r.o.; U Vlečky 843; 664 42 Modřice – na obálku napsat SOUTĚŽ


NA CO NESMÍM ZAPOMENOUT?

Na zadní straně KAŽDÉHO obrázku musí být uvedeno celé jméno autora, věk a bydliště (případně škola – je možné dát i razítko školy). To bude následně umístěno i na samotný kelímek: př. „Evička Sněhuláková, 9 let, ZŠ Stromečkov“. 


Nezapomeňte připsat také úplnou adresu, kam bude možné zaslat výhru a také telefonický a emailový kontakt.


VÝHRA PRO VÍTĚZE?

Soutěž je určena pro děti do 15 let a ze všech doručených návrhů vybereme celkem 3 obrázky (maximální formát obrázku je A3). Ten nej nej nej bude zvěčněn i se jménem autora na novou edici kelímků COFFEE TO GO, která bude uvedena do distribuční sítě v České republice v průběhu prosince 2017. Všichni tři vítězové od nás získají balíček dobrot a také nové pastelky a fixy!

Zasláním obrázku do soutěže, souhlasí zákonný zástupce malého autora obrázku s uveřejněním jeho jména, příjmení, věku a místě bydliště (ve výše uvedené formě) přímo na vítězném kelímku. O výhercích bude informováno i zde na www.delikomat.cz.

  

Děkujeme všem dětem, které se do soutěže zapojí, a těšíme se na obrázky!


cover_soutez_pro_deti_640_640