SOUTĚŽ PRO DĚTI

Sáňkování a lyžování nás pořád baví, ale zima už je dlouhá a my se těšíme na jaro. A proto svoláváme všechny děti - Pomozte nám s přípravami! Rádi bychom našim zákazníkům vykouzlili úsměv na tváři, ještě než skončí chmurná zima a proto už nyní připravujeme náš jarní kelímek! Není to lecjaká snadná věc a nejdůležitější je najít ten správný obrázek. A mezi vámi je náš budoucí pan malíř a autor vítězného obrázku. 

JAKÝ JE ÚKOL?

Úkolem je nakreslit obrázek s jarním nebo velikonočním motivem (navíc může znázorňovat i libovolný motiv naší společnosti např. kafíčko, oranžové autíčko, kelímek, logo,…).

 

JAK MALOVAT?

K malování můžete použít libovolné kreslící potřeby, doporučujeme však raději sáhnout po fixech, voskovkách nebo temperách, aby byl obrázek barevně výraznější. Velikost obrázku nesmí překročit formát A3 a vždy je lepší kreslit na šířku.

 

KAM OBRÁZEK POSLAT?

Soutěžní obrázky je možné doručit poštou nebo osobně nejpozději do pátku 8. 2. 2019 na adresu:

 

 DELIKOMAT, s.r.o.; U Vlečky 843; 664 42 Modřice – na obálku napsat JARNÍ SOUTĚŽ

 

NA CO NESMÍM ZAPOMENOUT?

Na zadní straně KAŽDÉHO obrázku musí být uvedeno celé jméno autora, věk a bydliště (případně škola). Na samotný kelímek bude umístěna informace ve formátu např.: „Obrázek nakreslila Zuzanka S., 8 let, Zajíčkov“

Nezapomeňte připsat také úplnou adresu, kam bude možné zaslat výhru a také telefonický a emailový kontakt.

 

VÝHRA PRO VÍTĚZE?

Soutěž je určena pro děti do 15 let a ze všech doručených návrhů vybereme celkem 3 obrázky (maximální formát obrázku je A3). Ten nej nej nej bude zvěčněn i se jménem autora na novou edici kelímků COFFEE TO GO, která bude uvedena do distribuční sítě v České republice na jaře 2019. Všichni tři vítězové od nás získají balíček dobrot a také nové kreslící či výtvarné potřeby!

 

Děkujeme všem dětem, které se do soutěže zapojí, a těšíme se na obrázky!

 

cover_soutez_pro_deti_640_640