SOUTĚŽ PRO DĚTI

Léto a velké prázdniny jsou za námi a my se těšíme na zimu a první sníh! Jak je to možné? My se totiž těšíme na naše nové zimní kelímky a svoláváme na pomoc všechny děti…

POMOZTE NÁM S PŘÍPRAVAMI!

Právě mezi vámi je totiž náš budoucí pan malíř nebo paní malířka a autor vítězného obrázku.

 

JAKÝ JE ÚKOL?

Úkolem je nakreslit obrázek na téma zima / zimní radovánky / vánoční čas, do kterého navíc zahrnete i libovolný motiv, který patří k Delikomatu (kafíčko, zrníčka, šálek horkého nápoje, kelímek, oranžové autíčko apod.).

 


JAK MALOVAT?

K malování můžete použít libovolné kreslící potřeby, doporučujeme však raději sáhnout po fixech, voskovkách nebo temperách, aby byl obrázek barevně výraznější. Velikost obrázku nesmí překročit formát A3 a vždy je lepší kreslit NA ŠÍŘKU (rozložený kelímek je totiž široký...)KAM OBRÁZEK POSLAT?

Soutěžní obrázky je možné doručit poštou nebo osobně nejpozději do 19.10.2018 na adresu:

 DELIKOMAT, s.r.o.; U Vlečky 843; 664 42 Modřice – na obálku napsat SOUTĚŽNA CO NESMÍM ZAPOMENOUT?

Nesmím se zapomenout podepsat! Abychom mohli zaslat vítězovi jeho odměnu, musíme ho znát :) . Na zadní straně KAŽDÉHO obrázku musí být uvedeno celé jméno autora, věk a bydliště (případně škola – je možné dát i razítko školy). To bude následně umístěno i na samotný kelímek: př. „Janička Hvězdičková, 11 let, Sněhulákov“. 

 

Nezapomeň připsat také úplnou adresu, kam bude možné zaslat výhru a také telefonický a emailový kontakt na nějakého dospěláka ;)VÝHRA PRO VÍTĚZE?

Soutěž je určena pro děti do 15 let a ze všech doručených návrhů vybereme celkem 3 obrázky (maximální formát obrázku je A3). Ten nej nej nej bude zvěčněn i se jménem autora na novou edici kelímků COFFEE TO GO, která bude uvedena do distribuční sítě v České republice v průběhu prosince 2018 a ledna 2019. Všichni tři vítězové od nás získají balíček dobrot a také nové pastelky a fixy!

Zasláním obrázku do soutěže, souhlasí zákonný zástupce malého autora obrázku s uveřejněním jeho jména, příjmení, věku a místě bydliště přímo na vítězném kelímku a na stránkách www.delikomat.cz v informacích o výsledku soutěže. Uvedené údaje budou zveřejněny způsobem, př. „Janička Hvězdičková, 11 let, Sněhulákov“ nebo „František Ježíšek, 8 let, ZŠ Horní Lhotka“.

  

Děkujeme všem dětem, které se do soutěže zapojí

těšíme se na obrázky!

cover_soutez_pro_deti_640_640