DELIKOMAT Manager Triatlon 2012

DELIKOMAT Manager triatlon

V sobotu 25. srpna 2012 proběhl již čtrnáctý ročník DELIKOMAT Manager Triatlonu. Kdo v tento den zavítal do krásného prostředí autokempu u rybníka Olšovce, měl o zábavu postaráno...

DELIKOMAT Manager triatlonPočasí slibovalo krásný den a po hladině rybníka se proháněly pouze malé vlnky. Teplota vody se zastavila na 21°C. Jednotliví závodníci pilovali formu do poslední chvíle a návštěvníci netrpělivě očekávali start závodu.

Přesně ve 14 hodin se ozval startovní signál a celkem 76 odvážlivců se vydalo na 400m dlouhou trať v rybníku Olšovec. Na plavání navazoval šestnáctikilometrový okruh na horských kolech a finálovou disciplínou triatlonu byl již tradičně běh na 4 km.

Ve skupině družstev měl Delikomat hned 7 týmových želízek v ohni a do kategorie jednotlivců se zapojilo celkem 8 bojovníků!

Do letošního ročníku DELIKOMAT Manager Triatlonu se přihlásilo 108 sportovců a své síly změřili celkem v 11 kategoriích. Ve štafetě si nejlépe vedl tým Delikomat 1, který ve složení Matěj Vobořil, Petr Sedlák a Daniel Koutník obsadil krásné druhé místo. Mezi jednotlivci v kategorii mužů nejvíce zazářil Michal Šíra na 5. místě, který byl současně vyhodnocen jako 3. nejlepší nováček. Mezi ženami zápolila jediná zástupkyně Delikomatu v kategorii jednotlivců - Jitka Pejšová, která si vybojovala pozici v první padesátce.

Vítězů gratulujeme, poraženým děkujeme za účast a všem sportovcům skládáme poklonu za skvělé výkony bez ohledu na výsledek.

Podrobné výsledky DELIKOMAT Manager Triatlonu 2012 naleznete zde.

Delikomat Manager Triatlon Delikomat Manager Triatlon Delikomat Manager Triatlon