Kdo jsme

DELIKOMAT

Na trhu nápojových a prodejních automatů působíme již od roku 1992 a od roku 1995 pod nynějším názvem DELIKOMAT. Svoji činnost jsme původně zaměřili pouze na Jihomoravský kraj, ale již následující rok jsme své aktivity rozšířili do celé České republiky.

 

Od roku 2001 je našim sídlem vlastní správní a logistická centrála v Modřicích u Brna, jejíž součástí je také předváděcí showroom s automaty. V rámci ČR máme celkem 15 středisek a širokou základnu servisních vozidel (více jak 500 vozidel). Díky tomu nabízíme kompletní servis a údržbu nápojových a prodejních automatů v krátkém časovém horizontu. 

 


DELIKOMATTěžištěm podnikání je vlastní umísťování, prodej a pronájem automatů a veškeré služby související s touto činností. V našem portfoliu naleznete automaty na teplé a studené nápoje a také potravinářské prodejní automaty na bagety, chlazená jídla, cukrovinky, balené nápoje apod. Nabízíme velký výběr kvalitních náplní do nápojových automatů značek AG Foods, Douwe Egberts a Nestlé. Současně umíme nalézt vhodné řešení pro zajištění kávového a pitného servisu pro Vaši kancelář, firmu s menším počtem zaměstnanců, hotelový provoz, kavárnu, cukrárnu či restauraci.

 

Jsme dovozcem a poskytovatelem autorizovaného servisu nápojových a prodejních automatů firmy RHEA VENDORS, protože nápojové a prodejní automaty této firmy patří díky vysoké spolehlivosti, nízkým nákladům na provoz a přitažlivému designu ke světové špičce. Dále nabízíme přístroje značek SIEMENS, JURA, LA CIMBALI, BUNN a další.

 

delikomat_logo_bily_podklad_2_1576

Na trhu nápojových a prodejních automatů patříme k nejsilnějším společnostem svého druhu a v současné době pracuje na všech pobočkách DELIKOMATU 600 zaměstnanců. Na českém trhu jsme do provozu doposud uvedli více než 15.000 kusů nápojových a svačinových automatů.

 

 

Čistota, dodržování přísných hygienických předpisů a kvalitní rychlý servis je u nás samozřejmostí.

 

COMPLIANCE CAFÉ+CO GROUP

POLITIKA OCHRANY ÚDAJŮ

 


 

 

 

V naší nabídce naleznete:Nápojové automaty

 

Nabízíme plně automatické nápojové automaty s jednotlačítkovou volbou, zaručující rychlou obsluhu a minimální provozní náklady. V sortimentu naleznete široký výběr teplých nápojů z kvalitní zrnkové nebo instantní kávy. Nabídku doplňuje také volba nápoje do velkého kelímku TO GO.


napojovy automat X1 ESPRESSO

napojovy automat X1 INSTANT

napojovy automat_X2 ESPRESSO napojovy automat_X2 INSTANT napojovy automat X2 INSTANT napojovy automat X3 COFFEE TO GO - velke kelimky

 


Svačinový automat DAMIAN LUCE X SNACK 3 IN 1

Svačinové automaty

 

 

Potravinové automaty jsou ideálním doplňkem do škol, nemocnic nebo do firem bez možnosti vlastního stravování. Nabízíme automaty na bagety, sendviče, cukrovinky, müsli tyčinky, balené nápoje atd. Aby Vás nabízený sortiment neomrzel, střídáme v pravidelných intervalech naše dodavatele. V jednom automatu jsou navíc současně nabízeny produkty minimálně od dvou různých výrobců. 

 

 

 


V naší nabídce dále naleznete obědové automaty a také vhodné přístroje pro Vaši kancelář, firmu s menším počtem zaměstnanců, hotelový provoz, kavárnu, cukrárnu či restauraci. Nově jsme naše portfolio rozšířili i o vlastní edici čajů.Přednosti našich nápojových a prodejních automatů:

 

 • Nápojové automaty jsou plně automatické s jednotlačítkovou volbou, zaručují rychlou obsluhu a tím šetří Váš čas i čas Vašich zákazníků.

 • Výrazná úspora vody a elektrické energie, zaručená využitím nejmodernějších technologií, zajišťuje minimální provozní náklady.

 • Nejmodernější design a technologie zaručují vysokou spolehlivost, čistota a dodržování přísných hygienických předpisů je samozřejmostí.

 • Všechny automaty komunikují s nejrůznějšími platebními systémy. Mimo mincí je možno využít čipové klíče, platební žetony nebo terminál pro bezkontaktní platby běžnými platebními kartami. Pro zaměstnance a stálé zákazníky jsme schopni nabídnout dohodnutou slevu pomocí čipových karet nebo klíčů.


Naše společnost Delikomat s.r.o. disponuje širokou sítí poboček a servisních míst v celé ČR a provozujeme více jak 500 servisních vozidel včetně chladicích boxů na bagety a chlazená jídla. 

 

 • VČASNÝ A KVALITNÍ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

 • PRAVIDELNÉ PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY A REVIZE

 • PRAVIDELNÁ DOPRAVA SUROVIN PRO NÁPOJOVÉ AUTOMATY ZDARMA

 • DODRŽOVÁNÍ VŠECH HYGIENICKÝCH PŘEDPISŮ

 

 


 Bezplatně zajistíme:

 • delikomat_strediska_sklady_zasobovani_crinstalaci přístrojů

 • pravidelné doplňování ingrediencí a kusového zboží

 • v případě poruchy servis do 24 hodin od nahlášení závady včetně víkendů (platí pouze u automatů v našem provozování)

 • pojištění přístrojů

 • dodržování všech hygienických předpisů

 • dodávku a zavážení baget,  a ostatního sortimentu chladírenskými nástavbami

 

 

DRŽITEL OCENĚNÍ SUPERBRANDS BUSINESS AWARD 2016, 2017 a 2018   (Více informací zde)

   

 superbrands_trojpecet_kelimek_2018_-_kopie_1024

 

 

 

 

 

LOGO DELIKOMAT ke stažení ZDE.