KARIÉRA

Společnost DELIKOMAT, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

 ASISTENT MARKETINGU

Práce v oblasti marketingu je kreativní a žádá si tvořivého ducha. Někdy je to však i velká spousta běžné administrativní práce, plánování, zařizování a plnění různorodých záležitostí. Marketing je u nás být spolehlivý, umět od každého něco a umět si sám poradit.

CO MUSÍŠ ZVLÁDNOUT A BEZ ČEHO TO NEPŮJDE

-              nemusíš být specialista, ale víš, o čem je marketing

-              baví tě organizování, zařizování a úkoly zvládneš aplikovat do praxe

-              vládneš češtinou a napsat PR článek, úvodník nebo reportáž pro tebe není problém

-              ovládáš práci na PC - zejména pak Word a Excel na vyšší úrovni

-              umíš komunikovat písemnou i ústní formou

-              orientuješ se ve světě internetu a umíš v něm najít takřka cokoliv

-              poradíš si s úpravou a zpracováním obrázků a fotografií

-              jsi kreativní a otevřený přinášet nové tipy, nápady a zlepšováky

-              umíš improvizovat a najít vhodné řešení i v nečekané situaci

-              máš oko pro estetiku a detail (protože v marketingu na detailech hodně záleží)

TVÉ POVAHOVÉ VLASTNOSTI

-              ke své práci přistupuješ zodpovědně, pečlivě a umíš dodržet termín

-              záleží ti na kvalitě odevzdané práce

-              jsi týmový hráč, ale současně i samostatný jedinec a lze se na tebe spolehnout

-              umíš prezentovat svůj vlastní názor či nápad, ale také respektuješ názory ostatních

-              umíš se rychle zorientovat a jsi otevřený učit se novým věcem

CO NENÍ PODMÍNKOU, ALE PŘINESE TI TO PLUSOVÉ BODY NAVÍC

-              znalost a aktivní užití libovolného grafického programu (Zoner, Photoshop)

-              vzdělání v oblasti reklamy a marketingu nebo praxe na podobné pozici

-              znalost práce s webovým rozhraním

NÁPLŇ PRÁCE – CO TĚ U NÁS ČEKÁ

-              budeš tvořit, vést a upravovat různé interní dokumenty (Word, Excel apod.)

-              budeš pomáhat vymýšlet, organizovat a zařizovat různé firemní akce a charitativní projekty

-              budeš vymýšlet a zařizovat reklamní prospekty a kampaně

-              budeš připravovat podklady a komunikovat s externím grafikem

-              sáhneš si i na správu našich webových stránek

CO ZA TO

-              moderní zázemí prosperující společností s letitou tradicí

-              balíček zaměstnaneckých benefitů (dotované společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro tvoje děti, interní sauna a posilovna)

-              příspěvky na stravování formou 100,- stravenek

-              po zapracování věrnostní bonusy - příspěvek na dovolenou, 13. plat, Flexi passy,

-              nákup surovin za zvýhodněné ceny

-              mobilní telefon a čerstvá káva každý den

Místo výkonu zaměstnání: DELIKOMAT, s.r.o., U Vlečky 843, 664 42 Modřice

Líbí se ti předložená nabídka a chceš být součástí našeho týmu? Pošli svůj životopis na STASTNA@DELIKOMAT.CZ a k němu přilož cokoliv dalšího, z čeho poznáme, že jsi ten pravý kandidát, kterého nutně potřebujeme mít ve svém týmu.

Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2018 a následně budeme všechny zájemce kontaktovat.

Odesláním odpovědi na naši pracovní nabídku dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení.

PRACOVNÍK ZÁSOBOVÁNÍ v terénu

(doplňování zboží do automatů)

pro lokalitu Brno

Hlavní pracovní náplň:

  • doplňování, údržba a základní servis potravinových (svačinových) automatů ve svěřené lokalitě

Požadujeme:

  • samostatnost, pečlivost a manuální zručnost

  • zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám

  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti

  • příspěvek na stravování formou stravenek

  • výkonnostní bonusy

  • po zapracování příspěvek na dovolenou, 13. plat, čtvrtletní odměny

  • balíček zaměstnaneckých benefitů (dotované společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro děti, horké nápoje zdarma, apod.)

  • služební vůz a mobilní telefon

  • práce je vhodná i pro ženy

Práce na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici vyplňte níže uvedený formulář a požadovanou lokalitu uveďte BRNONezapomeňte připojit svůj životopis.

PROSÍME, na uvedený inzerát REAGUJTE  POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZÁJEM O VÝŠE UVEDENOU POZICI.

 *Odesláním níže uvedeného formuláře souhlasíte s poskytnutím a uchováním Vašich osobních údajů v databázi uchazečů o zaměstnání po dobu 6 měsíců ode dne jejich odeslání.

FORMULÁŘ SE ODEŠLE AŽ PO VYPLNĚNÍ VŠECH ÚDAJŮ A KONTROLNÍHO KÓDU A STISKNUTÍ TLAČÍTKA "ODESLAT".

Jméno a příjmení
Telefon
Bydliště (město)

Motivační dopis
Příloha
Opište kontrolní kód
Opište kontrolní kód Jiný obrázek