KARIÉRA

AKTUÁLNÍ NABÍDKY VOLNÝCH PRACOVNÍCH POZIC:

  • VEDOUCÍ CONTROLLINGU - Modřice u Brna

Bližší informace o nabízených pozicích naleznete níže.

Společnost DELIKOMAT, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

VEDOUCÍ CONTROLLINGU

Modřice u Brna

Hlavní pracovní náplň:

  • Analýza stávajících procesů uvnitř podniku

  • Zpracovávání a tvorba reportů na základě požadavků managementu

  • Tvorba a implementace kontrolních procesů v oblasti financí a obchodu

  • Hledání nových zdrojů a možností

  • Aktivní komunikace s mateřskou společností v Rakousku

  • Spolupráce na pravidelných měsíčních a ročních uzávěrkách

  • Podílení se na strategickém plánování

  • Úzká spolupráce s účetním oddělením

Požadujeme:

  • Bezúhonnost

  • VŠ ekonomického nebo technického typu

  • Praxe v podnikové ekonomice

  • Velmi dobrá komunikativní němčina (slovem i písmem) je nutností, angličtina výhodou

  • Výborné znalosti MS Office, výhodou jsou znalosti některého z podnikových informačních systémů

  • Analytické, řídící a prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní a přitom dynamicky se rozvíjející firmě s podílem zahraničního kapitálu

  • Mzdu odpovídající kvalifikaci s vysoce motivační složkou

  • 13. a 14. plat

  • Služební vůz

  • Širokou škálu firemních benefitů (včetně příspěvku na stravování)

  • Pracoviště v moderní budově v Modřicích u Brna

Práce na plný úvazek. Nástup v průběhu 4. čtvrtletí 2017, nejpozději k 1.1.2018

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na email havranova@delikomat.czNezapomeňte připojit svůj životopis.

Jméno a příjmení
Telefon
Bydliště (město)

Motivační dopis
Příloha
Opište kontrolní kód
Opište kontrolní kód Jiný obrázek