KARIÉRA

V případě zájmu o nabízené pozice, vyplňte prosím pečlivě níže uvedený automatický formulář. Nezapomínejte přiložit svůj aktuální životopis. Formulář se odešle až po vyplnění kontrolního kódu a stisknutí tlačítka ODESLAT.

Jako potvrzení se na obrazovce objeví zpráva o doručení.

Společnost DELIKOMAT, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení

ELEKTROTECHNIK - ELEKTROMONTÁŽNÍK

do dílny - Modřice u Brna

Hlavní pracovní náplň:

  • kvalifikovaná oprava, údržba a servis technických a elektrotechnických strojů

  • příprava a uvedení elektrotechnických strojů (automatů) do provozu

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s elektro zaměřením (nebo podobný obor), ukončené výučním listem

  • odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78Sb. na el. zařízeních výhodou (ne však nutností)

  • samostatnost, pečlivost a manuální zručnost

  • zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti

  • příspěvek na stravování formou stravenek

  • výkonnostní bonusy

  • po zapracování příspěvek na dovolenou, 13. plat, čtvrtletní odměny

  • balíček zaměstnaneckých benefitů (dotované společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro děti, horké nápoje zdarma, apod.)

Místo výkonu práce:

  • Modřice u Brna

Práce na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici vyplňte níže uvedený formulář a požadovanou lokalitu uveďte BRNO. Nezapomeňte připojit svůj životopis.

PROSÍME, na uvedený inzerát REAGUJTE POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZÁJEM O VÝŠE UVEDENOU POZICI.

 *Odesláním níže uvedeného formuláře souhlasíte s poskytnutím a uchováním Vašich osobních údajů v databázi uchazečů o zaměstnání po dobu 6 měsíců ode dne jejich odeslání

V případě zájmu o nabízené pozice, vyplňte prosím pečlivě níže uvedený automatický formulář. Nezapomínejte přiložit svůj aktuální životopis. Formulář se odešle až po vyplnění kontrolního kódu a stisknutí tlačítka ODESLAT.

SKLADNÍK

Modřice u Brna

  • příjem a výdej zboží

  • manipulace s uskladněným zbožím

  • práce s vysokozdvižným vozíkem

Požadujeme:

  • zkušenost s prací ve skladu a průkaz na VZV výhodou

Nabízíme:

Práce na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici vyplňte níže uvedený formulář a požadovanou lokalitu uveďte BRNO. Nezapomeňte připojit svůj životopis, opsat kontrolní kód a stisknout tlačítko ODESLAT. Na obrazovce se Vám objeví potvzrení, že zpráva nám byla odeslána.

PROSÍME, NA UVEDENÉ INZERÁTY REAGUJTE  POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZÁJEM O INZEROVANÉ POZICE.

Jméno a příjmení
Telefon
Bydliště (město)

Motivační dopis
Příloha
Opište kontrolní kód
Opište kontrolní kód Jiný obrázek