ANDĚLÉ NA KELÍMKU

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL funguje v České republice teprve od roku 2012, ale zcela jistě se už zapsal do povědomí většiny z nás! Jeho posláním je totiž krásná věc. Pomáhá rodinám, které se vinou nemoci dostaly do svízelné finanční situace.

Dobrý andělKaždý z nás někdy stonal a víme, jak náročná může někdy být léčba nebo různé zdravotní pomůcky. A když se jedná o rakovinu, rozkutálejí se našetřené úspory nečekaně rychle….

 

Nadační fond DOBRÝ ANDĚL je nezisková organizace, která pravidelně přerozděluje finance od dárců potřebným rodinám, ve kterých byl některý z rodičů nebo dětí zasažen rakovinou. Fond je organizován naprosto transparentně a nejenže jsou všechny věnované penízky postoupeny do posledního haléře, ale každý, kdo se stane Dobrým Andělem, vidí, komu konktrétně jeho podpora pomohla.

 

I Delikomat pomáhá a 11. září jsme oslavili první narozeniny s Dobrým Andělem! V rámci našeho projektu RADOST PRO RADOST, na kterém se podílejí naši zaměstnanci, pravidelně přispíváme finanční částkou. Protože se nám aktivity DOBRÉHO ANDĚLA velmi líbí, rozhodli jsme se jej navíc podpořit jednorázovou částku 50.000,- Kč a malou osvětou. V říjnu můžete v našich nápojových automatech narazit na speciální edici žlutých kelímků, které informují o existenci nadačního fondu.

 

CHCETE MÍT HŘEJIVÝ POCIT A PŘITOM SE NESPÁLIT?

STAŇTE SE DOBRÝM ANDĚLEM JAKO MY :)

 

Jak můžete pomoci i vy?

 

Kelímky na podporu DOBRÉHO ANDĚLA