Cena Ď pro DELIKOMAT

XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013V březnu letošního roku jsme s Karin vyrazily do Znojma na udílení ceny Ď pro mecenáše a dobrodince nominované za Jihomoravský kraj. O naší cestě jsme informovali na našem webu.

 

Ze Znojma jsme s Karin odjížděly trošku unavené, ale hlavně nadšené a plné dojmů a hezkých vzpomínek. A také s pocitem, že jsme dobře reprezentovaly naši společnost na tak významné události v charitativní oblasti.

 

To ale nebylo vše, co nás v souvislosti s cenou Ď mělo v letošním roce ještě potkat…

 

Začátkem června se v nevinné poštovní obálce objevila brožurka a také dvě čestné vstupenky na XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013. Odborná porota Ceny Ď nás vybrala jako jednoho z možných kandidátů na celkové vítězství.

 

XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 20.6.2013 v Národním

divadle v Praze a společnost DELIKOMAT zvítězila v kategorii

„cena Ď pro mecenáše nebo dobrodince dětských domovů a

ústavů sociální péče pro děti v ČR“.


 

Záznam z udílení cen si můžete prohlédnout ZDE.


Je to pro nás velká čest a také odměna za naši několikaletou práci v oblasti pomáhání. Ocenění patří zejména Petře a Radkovi Džiubanovým, kteří stojí za vznikem úžasného projektu RADOST PRO RADOST a velké díky patří také vám všem, kteří jste součástí! Bez vás by naše pomáhání nemohlo být v takové míře a v takovém rozsahu! Děkujeme!

 

Za naši společnost převzali cenu zástupci olomouckého spolku Trend vozíčkářů, kteří byli přítomni v Praze na slavnostním vyhlášení a kteří společně s brněnským centrem RATOLEST naši společnost na tuto cenu nominovali. I jim patří naše poděkování, že v tom velkém množství dobrodinců nominovali právě nás.

 

V našem úsilí rozhodně polevovat nebudeme a těšíme se na další spolupráci jak s našimi přáteli z Trendu a Ratolesti, tak i s dalšími subjekty, centry, nadacemi a rodinami s nelehkým životním osudem…

 

Za zmínku jistě také stojí, že cenu za Morální vzor převzala v letošním roce paní Věra Čáslavská. Přehled všech majitelů ceny Ď naleznete ZDE.

 

XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013 XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013
XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013 XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013
XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013 XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013
XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013 XIII. ročník předávání Ceny Ď 2013