DELI Ježíšek 2015

Je to už tradice a tak i v letošním roce tomu nemohlo být jinak. Koncem října nám v Delikomatu přistál speciální seznam tužeb a přání od dětí ze speciální a praktické školy Ibsenka v Brně a také od děti z Boskovic (MŠ při nemocnici Boskovice + MŠ při Jihomoravském dětském centru + ZŠ praktická + ZŠ speciální + 1. třída při charitativním zařízení Betany Boskovice, kde jsou lidé s mentálním či kombinovaným postižením).

Pak už nabírají věci rychlý spád. Seznam se rozletí firmou, kolegové si vyberou dárečky a jde se nakupovat. A tak se začátkem prosince sešlo na naší centrále přibližně 140 pečlivě vánočně zabalených dárečků a k tomu hromada hraček, knížek a stavebnic pro dětské centrum a MŠ při nemocnici v Boskovicích.  

Děti na Ibsence si rozbalily své dárečky na vánoční besídce 15. prosince. Děti z Boskovic si na dárečky musely počkat ještě o týden dýl, ale o to „vánočnější“ předávání bylo. Celá škola i s jejími zástupci se na příjezd Ježíška pečlivě připravila a na nás čekaly krásně vyzdobené třídy, vánoční cukroví a děti s naučenými básničkami a písničkami. Role předávajících se zhostili manželé Džiubanovi se synem Matyášem. Naši hostitelé v Boskovicích se o nás opět s radostí postarali a tradicí se už stal závěrečný společný oběd ve školní jídelně.

I v letošním roce nezůstalo jen u těchto dvou zařízení. Naši kolegové udělali radost i dalším dětem. Konkrétně středisko Jihlava zakoupilo dárky pro dětský domov v Jemnici, středisko v Kolíně podpořilo Domov Mladá pro osoby se zdravotním postižením v Milovicích, kolegové z pražského střediska zakoupili nový dvojkočárek pro Dětské centrum Stránčice u Prahy a v Plzni se „ježíškovalo“ v dětském Centru Hájek pro handicapované děti.

Děkujeme za krásný zážitek i za možnost dělat radost, všem kolegům za zakoupené dárečky a těšíme se příští rok!

  

Dětský domov Jemnice

delikomat_jezisek_jemnice_1024      

Vážení pracovníci Delikomatu, přátelé,

Velice bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat nejen za mě i všechny zaměstnance, ale především za děti za celoroční přízeň, které se nám od Vaší firmy dostává. Velmi si vážíme těch, kteří nám v naší práci s dětmi pomáhají a podporují. Proto výsledky, které s dětmi dosahujeme, jsou i Vaší zásluhou. Doba je zvláštně uspěchaná, a ač si to ty malé dušičky ještě neuvědomují, toto je vážně dar. Těší nás, že si najdete chvilku i na osobní setkání a popovídání si i o běžných věcech, který nám život přináší. 

Vstoupili jsme do nového roku, proto přejeme všem zaměstnancům pevné zdraví, optimismus, dostatek trpělivosti, vzájemné tolerance a novou energii do další práce.

                           Za všechny děti i zaměstnance Mgr. et Mgr. Jiřina Kühnelová,

                                                  ředitelka dětského domova v Jemnici

                                           

 

 

MŠ, ZŠ a Praktická škola Boskovice

delikomat_jezisek_boskovice_sl375740_1024 delikomat_jezisek_boskovice_sl375742_1024 delikomat_jezisek_boskovice_sl375745_1024 delikomat_jezisek_boskovice_sl375772_1024
delikomat_jezisek_boskovice_sl375775_1024 delikomat_jezisek_boskovice_sl375810_1024 delikomat_jezisek_boskovice_sl375844_1024 delikomat_jezisek_boskovice_sl375914_1024

  

Vánoční akademie a Den otevřených dveří v MŠ, ZŠ a PrŠ Boskovice

     Ve středu 16. 12.2015 uspořádala MŠ, ZŠ a PrŠ v Boskovicích na Štefánikově ulici 2 Vánoční akademii, která byla určena pro žáky a jejich zákonné zástupce, současné i bývalé zaměstnance, přátele a sponzory školy, ale také pro širokou veřejnost, neboť ve škole probíhal současně Den otevřených dveří. V dopoledních hodinách školu navštívili zástupci brněnské sponzorské firmy Delikomat, kteří každoročně nadělují dětem dárečky, o které si napsaly Ježíškovi. Ani jedno dítě nezůstalo bez dárečku, za což patří zaměstnancům Delikomatu velký dík.

      Vánočně laděný program zahájila ředitelka školy Mgr. Jana Bousková, která poděkovala všem žákům a zaměstnancům za odváděnou práci, rodičům za spolupráci při pořádání školních a mimoškolních akcí, sponzorským firmám a přátelům školy za jejich dosavadní přízeň. Vánoční program byl uveden divadelním představením Zimní pohádka. Následovala recitační, pěvecká a taneční čísla, která připravily a se žáky secvičily paní učitelky, vychovatelky a asistentky. Všem účinkujícím byla odměnou hojná účast a velký potlesk obecenstva. Program byl zakončen přáním do nového roku, který bychom všichni chtěli prožít ve zdraví, lásce a pohodě.

 

 

MŠ, ZŠ speciální a praktická škola Ibsenova, Brno

delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0336_1024 delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0061_1024 delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0068_1024 delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0070_1024
delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0343_1024 delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0384_1024_01 delikomat_jezisek_ibsenka_dsc_0395_1024 delikomat_jezisek_ibsenka_img_0076_1024

Naše velké díky patří všem dobrým andělům z Delikomatu, kteří obstarali vánoční dárky pod vánoční stromečky naší školy. Ze srdce děkuje Ibsenka!

ibsenka_brno_jezisek_2015_1024

 Diagnostický ústav Milovice

FOTO NEMÁME

PODĚKOVÁNÍ NEMÁME

 

 

Centrum Hájek, Vejprnice u Plzně

FOTO NEMÁME

PODĚKOVÁNÍ NEMÁME

 

 

 

Dětské centrum Strančice u Prahy

FOTO NEMÁME

PODĚKOVÁNÍ NEMÁME
LIBOR POPTÁ FOTKU KOČÁRKU