Bastien café v Bohumíně

Když jste z malého města a milujete kávu, můžete mít problém s výběrem kavárny. Lidé v Bohumíně se však s absencí kvalitních a příjemných kaváren rozhodně potýkat nemusejí. Je to sice menší město u hranic s Polskem, takže by se dalo říci, že v trochu zapomenuté části republiky, ale kavárny má. A ne ledajaké. Jedna je zaměřena na rodiny s dětmi a jejím cílem je vytvořit pro všechny příjemné prostředí. Jmenuje se Bastien café.

Venku si děti mohou hrát na hřišti, zatímco si rodiče vychutnávají kávu, pivo, nebo něco jiného z pestré nabídky nápojů. Uvnitř je dokonce jedna místnost (a to hned dvoupatrová!) určena dětem a jejich dovádění. Mají tam například skluzavku, stůl, kuchyňku a spousty jiných hraček, s nimiž si prověří svoje motorické schopnosti a nastartují fantazii.

shutterstock_295812896_562Rodiče si mohou sednout hned vedle koutku a v klidu si vychutnat jakýkoli kávový nápoj, všechny se podávají i v bezkofeinové verzi, nebo si mohou pochutnat na vynikajících domácích dortech. V kavárně je pečou i na zakázku, stejně jako místní vyhlášené makronky.

V kavárně najdete i přebalovací místnost a pro větší děti tu mají dětské toalety. Aby toho nebylo málo, můžete si zde užít i dětskou nebo rodinou oslavu. Rádi vám tady pomohou s organizací a zajistí vám dort na přání i s občerstvením a nápoji. To však neplatí jen pro malé mlsouny, v kavárně Bastien zasytí i ty dospělé.

Také se zde pořádají nejrůznější akce pro děti, jako například vánoční workshop, garden party nebo ukončení letních prázdnin. Děti si mohou čas od času zasoutěžit o sladké ceny. Pro dospělé zase pořádají degustace vína nebo workshop přípravy kávy. Opravdu je z čeho vybírat.

Kdo ocení pří kávě větší klid, může si sednout na opačný konec místnosti, než je dětský koutek. Pak vás při vaší kofeinové siestě nebude nic rušit, za předpokladu, že vás nebude lákat vitrína se sladkostmi. Těm totiž ve zdejší kavárně odolá málokdo.

Jakmile se ocitnete v Bastienu, dýchne na vás klid a pohoda. Vybrali jste si opravdu dobrý podnik a můžete se tedy oddávat jen a jen relaxaci. Ať chcete na kávu nebo na sladké, tady jste na správné adrese a můžete s sebou vzít bez obav celou rodinu.