Fandíme hokeji

Máme rádi sport a máme rádi hokej! Delikomat dlouhodobě spolupracuje i s několika extraligovými hokejovými kluby a právě na důkaz našeho fandění vznikla zbrusu nová edice kelímků pro velký nápoj COFFEE TO GO.

V Delikomatu pracuje aktuálně více jak 400 zaměstnanců ze všech koutů České republiky. A to by bylo, aby se mezi tolika lidmi nenašel nejeden věrný fanoušek fotbalu nebo hokeje! A právě na hokejové kluby jsme zaměřili svoji pozornost. Mezi našimi partnery jsme našli hned 6 extraligových hokejových klubů, které náš nápad podpořili, a díky tomu mohla vzniknout speciální limitovaná edice kelímků s hokejovou tematikou.

 

Základní design je pro všechny kluby společný, avšak každý tým má na kelímku zakomponované své logo a název klubu. Celkem bylo vyrobeno 6 typů hokejových kelímků. A kde je naleznete? V nápojových automatech DELIKOMAT s volbou velkého nápoje COFFEE TO GO, které se nacházejí výhradně na zimních stadionech ELH klubů MOUNTFIELD HK, HC ŠKODA PLZEŇ, HC KOMETA BRNO, PSG ZLÍN, HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE, RYTÍŘI KLADNO a v jejich blízkém okolí.

 

 Tak neváhejte a ukořistěte si tento ojedinělý sběratelský kousek!     Facebook Delikomat                         

 Dejte nám vědět, jak se vám líbí naše hokejové kelímky na info@delikomat.cz  

    

Hokejové kelímky MOUNTFIELD HK Hokejové kelímky MOUNTFIELD HK Hokejové kelímky RYTÍŘI KLADNO
Hokejové kelímky RYTÍŘI KLADNO Hokejové kelímky HC KOMETA BRNO Hokejové kelímky HC KOMETA BRNO
Hokejové kelímky HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE Hokejové kelímky HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE Hokejové kelímky HC ŠKODA PLZEŇ
Hokejové kelímky HC ŠKODA PLZEŇ Hokejové kelímky PSG ZLÍN Hokejové kelímky PSG ZLÍN