Káva a deskové hry? Poznejte nový fenomén

Na trhu je stále více kaváren, které cílí na velmi specifickou cílovou skupinu zákazníků - na milovníky deskových her. Ať už se jedná o dospělé, či rodiny s dětmi, svoji srdcovku zde najde jistě každý. V tomto typu kaváren dostanete kromě lahodné kávy i možnost užít si spoustu legrace a ještě se navíc seznámite s lidmi s podobným koníčkem.

stocksnap_qdng1eoeu4_1057Pokud jste spíše začátečníci a do podobné kavárny jste nezavítali s úmyslem hrát, ale prostě jen na kávu, nemusíte se bát. Hru si klidně zkuste i když neznáte pravidla, obsluha vás většinou ráda zasvětí. Obejdete se tak bez studia složitých návodů.

Tento koncept je zcela jistě jako stvořený pro rodiny s dětmi. Oslovit ale může i bezdětné hráče, kteří si po pracovním dni chtějí odpočinout u kávy od obrazovky počítače. Pozvat můžete kolegy či kamarády a prožít s nimi příjemné odpoledne či večer. Nebo sem prostě můžete zajít sami a s někým se seznámit.

Jedna z nejproslulejších kaváren tohoto druhu se nachází v Torontu a jmenuje se Snakes&Lattes. Pokud tedy náhodou čtete náš blog a žijete v Kanadě, máme pro vás tip. Pokud se do Kanady chystáte na dovolenou, tato kavárna stojí za návštěvu.

Pro ty, co se jim nechce tak daleko, máme dobrou zprávu. V Praze totiž funguje Bohemia Boards&Brews. Tento podnik založil Američan Douglas Kaufman, který žije v Praze přes pětadvacet let. Tento koncept poznal právě v Kanadě a Americe, a protože u nás něco podobného chybělo, sám se do toho pustil.

V jeho kavárně je k zapůjčení kolem 500 deskových her. Zaplatíte vstupné a pak už můžete hrát libovolný počet her, jak dlouho chcete, a k tomu si dopřát chvíli klidu u chutného kafe. Bude se vám věnovat nejen obsluha, která vám přinese vaši objednávku, ale i expert na pravidla, abyste si stihli užít co nejvíc her, které tu mají nejen v češtině, ale i v angličtině, němčině, francouzštině a ruštině.

Návštěva takové kavárny je originálním způsobem jak si odpočinout, odreagovat se a zároveň si užít spoustu legrace. Určitě si je oblíbíte a budete je navštěvovat znovu a znovu.