Mopsí kavárna

Znáte někoho, kdo dokáže odolat pohledu mopse? Jestli si chcete vyzkoušet, jak jste na tom vy sami, navštivte podnik Living Room ve městě Kyoto v Japonsku. Jedná se o mopsí kavárnu, kde si budete moci s těmito úžasnými, veselými a společenskými psy vychutnat horký šálek kávy a perfektně se tak odreagovat od stresu a shonu všedního dne.

stocksnap_2n0wsxky4l_892V této kavárně budete mít pocit, že jste u sebe v obýváku, budete se zde cítit jako doma. Pití cappuccina vám bude zpříjemňovat možnost pohladit si u toho psího mazlíčka. A protože si mopsi rádi hrají, jistě vás zapojí do hry a vy si budete moci užít spoustu legrace. Navíc zde najdete i plno milých detailů, například nástěnku s fotkami všech mopsů, jejich jmény a daty narození. U malého stolku si vypijete šálek espressa a můžete si dát i nějakou výbornou sladkost. A aby to zvířecím miláčkům nebylo líto, mají zde pro ně jejich psí dobroty.

Jak známo, kontakt se zvířaty pomáhá odbourávat stres. Vy se tak nebudete muset soustředit na žádné starosti, ale budete si u kávy vychutnávat pouze přítomný okamžik. Na své si tedy přijdou nejen milovníci těchto psů, ale i vytížení lidé, kteří si z časových důvodů nemohou dovolit mít doma jakékoliv zvíře.

Ve zdejší kavárně je ale kladen velký důraz i na dobro psů samotných. Existují zde proto nepřekročitelná pravidla, jak se s respektem chovat k těmto čtyřnohým mazlíčkům. Například je zakázáno psy budit nebo je rušit při jídle. Také blesk u fotoaparátu či mobilu má být vypnutý, aby tyto pejsky nevylekal.

Za v přepočtu asi 9 Euro zde můžete pobýt hodinu a dostanete k tomu dobrou kávu, drobný snack a nějakou dobrůtku pro pejsky. Některé dny, tzv. Specials Days, zde můžete strávit asi za 23 Euro až dvě hodiny a vypít tolik nápojů, kolik chcete. K tomu všemu dostanete i malý mopsí dárek.

Ať už jste milovníkem mopsů, nebo si chcete vyzkoušet něco netradičního, v mopsí kavárně budete dozajista spokojeni.