Nominace na cenu Ď

Hned dvojitou radost prožívá náš DELI tým! A co je toho příčinou? Naše společnost byla totiž hned 2x  nominována na prestižní cenu Ď 2013. Zasloužil se o to spolek Trend vozíčkářů Olomouc a občanské sdružení RATOLEST BRNO

Cena Ď je udělována od roku 2001 a získat ji mohou jednotlivci, skupiny nebo organizace, které se nezištně angažují na charitativním poli. Za 12 let bylo uděleno více jak 180 cen Ď a jejich držiteli jsou například Václav Havel nebo kardinál Dominik Duka.

Nominováni na cenu Ď mohou být všichni, kteří pořádají nebo organizují kulturní, charitativní, vědecké, vzdělávací a další projekty,

Na cenu Ď může své mecenáše, sponzory nebo dobrodince nominovat pouze ten, komu je pomáháno. Pravý mecenáš nebo dobrodinec nepomáhá pro slávu, ale proto, že to tak cítí. Z tohoto důvodu ani nemůže sám přihlásit svou nominaci.

 

Majitelé ceny Ď pro rok 2012

 

Společnost Delikomat byla nominována olomouckým spolkem Trend vozíčkářů, se kterým dlouhodobě spolupracujeme a svou nominaci zdůvodnili následovně:

 

Spolek Trend vozíčkářů OlomoucDELIKOMAT s.r.o. - Nezištná a zároveň finančně významná pomoc. Úhrada části nákladů na týdenní pobyty klientů, nákup materiálu na rukodělné aktivity postižených, zájem o dění v naší organizaci, dlouhodobá spolupráce. Manželé Radek a Patra Džiubanovi „majitelé“ dvou roztomilých kloučků, vybudovali velmi úspěšnou firmu, poskytující radost milovníkům kávy. Při tom ale nezapomněli na dobročinnost. Zejména paní Petra si i v době mateřských povinností nezištně udělá čas na charitativní aktivity. Velmi intenzivně se zajímá o potřeby různých neziskových organizací, rodin i jednotlivců v nouzi a tím i o dění v naší organizaci. Ač se snažíme nezneužívat vstřícnost společnosti Delikomat, nikdy se nestalo, že by nenašla cestu pomoci. Obracíme se k nim vždy, když už ostatní nemohou nebo nechtějí pomoci. Navíc se jedná o společnost, která sídlí v Jihomoravském kraji a přesto je ochotná pomáhat po celé republice. 

 

 

Druhým dobrým andělem se stalo občanské sdružení RATOLEST BRNO, které nám poslalo nominaci do jihomoravského kola:

 

Občanské sdružení RATOLEST BRNODELIKOMAT, s.r.o. - Společnost Delikomat dlouhodobě podporuje činnost Ratolesti finančně. Ceníme si ochoty naslouchat aktuálním potřebám a hledání možností jejich řešení. Máme tak spolehlivého partnera, v jehož spolupráci můžeme dávat šanci dětem vyrůstat ve fungujících rodinách a mladým lidem dostat se ze šikmé plochy. Děkujeme všem zapojeným pracovníkům do zaměstnaneckého fondu Delikomatu, jehož prostřednictvím byly podpořeny také naše projekty.

 

 

Nominace si velmi vážíme a děkujeme za ni! Ať už cenu Ď získá kdokoliv, určitě bude v dobrých rukou!