Kdo je slečna na automatech, autech a jiných vizuálech společnosti?

Ano, i na tohle se nás velmi často ptáte J. Jedná se o profesionální zahraniční fotomodelku, kterou pro firemní identitu vybrala rakouská mateřská společnost Cafe+CO. Její identitu bohužel nelze poskytnout.

Kdo je slečna na automatech, autech a jiných vizuálech společnosti?2019-08-19T12:46:20+02:00

Mohu si od vás zakoupit velký kávový nebo svačinový automat?

Na prodej nabízíme velké i menší automaty na kávu a kávovary. Poptat můžete zcela nový stroj nebo tzv. repasovaný automat. To je starší typ kávového stroje, který jsme u zákazníka nahradili novějším typem. Cena odpovídá stáří a opotřebení stroje. Stav skladových zásob, dostupnost a ceny zjistíte pomocí poptávkového formuláře na webu, e-mailem na info@delikomat.cz. Opět je pro nás důležité o jaký typ stroje se zajímáte a z jakého města nás kontaktujete. Svačinové automaty na cukrovinky a bagety na prodej nenabízíme.

Mohu si od vás zakoupit velký kávový nebo svačinový automat?2019-08-19T12:29:38+02:00

Kam se mohu obrátit, když chceme více informací nebo nabídku?

S Vaším požadavkem se na nás můžete obrátit nejlépe pomocí poptávkového formuláře. Zvolit také můžete zaslat e-mail na info@delikomat.cz nebo nebo nám zavolat na 546 125 810 (centrální recepce). Bude následovat telefonát nebo rovnou domluvení schůzky s naším obchodním zástupcem.Ten Vám navrhne odpovídající řešení a nabídku.

Jako první se vás budeme ptát právě na velikost vaší organizace a o jaký automat se zajímáte (káva, svačinky, obědy,…). Dále nás zajímá typ prostoru, kam automat chcete umístit a také město, odkud nás kontaktujete. Když přidáte svoji představu o fungování spolupráce, bude to také plus.

Kam se mohu obrátit, když chceme více informací nebo nabídku?2019-08-19T12:30:00+02:00

Co když jsme jen malá firma, kanceláře, bistro, pekárna, zdravotní středisko a je nás zde méně než 150?

I zde máme řešení. Náš program PREMIUM. je zaměřen přesně na takové zákazníky a můžete si od nás PRONAJMOUT menší typ automatu na kávu (s podmínkou odběru naší kávy). Kávovary se vizuálně více podobají těm domácím, jsou ale výkonnější nebo mohou být (ale nemusí) napojeny na mincovník. Samozřejmostí jsou přístroje na zrnkovou kávu nebo se zařízením na čerstvé mléko. I v malém provozu nebo v kanceláři si tak můžete udělat skvělé cappuccino nebo latte. Zde nabízíme hned několik variant spolupráce a naše nabídka je vždy individuální dle vašich představ. Pomůžeme vám také s návrhem vhodného řešení.

Co když jsme jen malá firma, kanceláře, bistro, pekárna, zdravotní středisko a je nás zde méně než 150?2019-08-19T12:50:32+02:00

Máme zájem o umístění velkého výdejního automatu (s kávou, bagetami, sladkostmi či obědy). Jedná se o pronájem či koupi a jak celý proces funguje?

Nejčastější forma spolupráce, kterou nabízíme je PROVOZOVÁNÍ. To znamená, že u vás automat umístíme a sami se o něj staráme (doplňování, servis, údržba). Za tuto službu nic neplatíte. Ovšem hned v základu musíte splnit několik podmínek, abychom k vám automat umístili (např. musí vás být více jak 150 zaměstnanců a měli byste mít alespoň trošku „kávomilci“ nebo se automat musí nacházet na frekventovaném veřejném místě apod). Je třeba počítat také s tím, že stroj potřebuje přívod elektřiny a kávový automat i přívod vody.

Pošlete nám svoji poptávku a společně už něco vymyslíme…

Máme zájem o umístění velkého výdejního automatu (s kávou, bagetami, sladkostmi či obědy). Jedná se o pronájem či koupi a jak celý proces funguje?2019-08-19T12:57:20+02:00

Jak je to s cukrem? Jsou všechny nápoje automaticky s cukrem a lze cukr regulovat u všech nápojů?

Hledejte na tlačítku nápis S CUKREM. To znamená, že cukr je do kávy dosypáván zvlášť ze samostatného zásobníku uvnitř automatu. Proto je možné si pomocí tlačítka +/- upravit jeho množství (přidat nebo ubrat).

Na velkém tlačítkovém automatu si množství cukru upravíte na černém panelu v pravé části automatu (nad otvorem pro vhazování mincí). Na automatu s dotykovou obrazovkou se cukr upravuje přímo na obrazovce v její spodní části.

POZOR. Množství cukru NELZE upravovat u všech nápojů. To je v případech, kdy na tlačítku nápis S CUKREM není (např. kakaový nápoj, cafe+co, čaj). Tyto nápoje se připravují z již namíchané směsi surovin a cukr už je jejich součástí. Zde MNOŽSTVÍ CUKRU UPRAVIT NELZE.

upravit cukr, ubrat , přidat, nápoje s cukrem

NELZE ubrat nebo přidat cukr

upravit cukr, ubrat , přidat, nápoje s cukrem

LZE ubrat nebo přidat cukr

upravit cukr, ubrat , přidat, nápoje s cukrem

LZE ubrat nebo přidat cukr

upravit cukr, ubrat , přidat, nápoje s cukrem

NELZE ubrat nebo přidat cukr

 

 

 

 

 

 

 

Jak je to s cukrem? Jsou všechny nápoje automaticky s cukrem a lze cukr regulovat u všech nápojů?2019-08-19T12:58:43+02:00

Jaký je objem malého a velkého kelímku?

Malý kelímek má objem 160 ml, velký kelímek (tzv. TO GO) má objem 300 ml. Objem nápoje ve velkém kelímku TO GO je 250 ml, objem nápoje v malém kelímku je 130 ml. Výjimku tvoří malá černá káva s cukrem a malá bílá káva s cukrem, které mají objem 80 ml. Tolerance nápoje +/- 10%. Informace o objemu nápojů jsou uveřejněny na automatech.

Jaký je objem malého a velkého kelímku?2020-12-11T08:29:34+01:00

Obsahují teplé nápoje lepek či nějaké jiné alergeny?

Produkty z našich běžných nápojových automatů neobsahují lepek. Výjimku tvoří speciální produkt – cereální káva.  Ta obsahuje obilnou kávovinu a tedy i lepek. Cereální kávu však naleznete jen na několika místech v ČR ve speciálně a řádně označených automatech.

Alergen, který obsahují některé naše nápoje, je laktóza obsažená v mléku a smetaně. V seznamu složení jednotlivých nápojů naleznete, které konkrétní nápoje je obsahují.

Obsahují teplé nápoje lepek či nějaké jiné alergeny?2019-08-19T14:17:44+02:00