Soutěž pro děti v kreslení – Vánoční kelímek

Léto a velké prázdniny jsou za námi a my se těšíme na zimu a první sníh! Jak je to možné? My se totiž těšíme na naše nové zimní kelímky a svoláváme na pomoc všechny děti…

Pomozte nám s přípravami

Právě mezi vámi je totiž náš budoucí pan malíř nebo paní malířka a autor vítězného obrázku.

Jaký je úkol?

Úkolem je nakreslit obrázek na téma zima / zimní radovánky / vánoční čas, do kterého navíc zahrnete i libovolný motiv, který patří k Delikomatu (kafíčko, zrníčka, šálek horkého nápoje, kelímek, oranžové autíčko apod.)

Jak malovat?

K malování můžete použít libovolné kreslící potřeby, doporučujeme však raději sáhnout po fixech, voskovkách nebo temperách, aby byl obrázek barevně výraznější. Velikost obrázku nesmí překročit formát A3 a vždy je lepší kreslit na šířku (rozložený kelímek je totiž široký).

Kam obrázek poslat?

Soutěžní obrázky je možné doručit poštou nebo osobně nejpozději do pátku 25.10.2019 na adresu: DELIKOMAT, s.r.o.; U Vlečky 843; 664 42 Modřice – na obálku napsat SOUTĚŽ.

Na co nesmím zapomenout?

Nesmím se zapomenout podepsat! Abychom mohli zaslat vítězovi jeho odměnu, musíme ho znát. Na zadní straně KAŽDÉHO obrázku musí být uvedeno celé jméno autora, věk a bydliště (případně škola – je možné dát i razítko školy). To bude následně umístěno i na samotný kelímek: př. „Janička H., 11 let, Sněhulákov“.

Nezapomeňte připsat také úplnou adresu, kam bude možné zaslat výhru a také telefonický a emailový kontakt na nějakého dospěláka.

Výhra pro vítěze?

Soutěž je určena pro děti do 15 let a ze všech doručených návrhů vybereme celkem 3 obrázky (maximální formát obrázku je A3). Ten nej nej nej bude zvěčněn i se jménem autora na novou edici kelímků COFFEE TO GO, která bude uvedena do distribuční sítě v České republice v průběhu prosince 2019. Všichni tři vítězové od nás získají balíček dobrot a také nové pastelky a fixy! Zasláním obrázku do soutěže, souhlasí zákonný zástupce malého autora obrázku s uveřejněním jeho jména, věku a místa bydliště přímo na vítězném kelímku a na stránkách www.delikomat.cz v informacích o výsledku soutěže. Uvedené údaje budou zveřejněny způsobem př. „Janička H., 11 let, Sněhulákov“ nebo „František J., 8 let, ZŠ Horní Lhotka“.

Děkujeme všem dětem, které se do soutěže zapojí, a těšíme se na obrázky!