Pracovní nabídky volných míst – práce v Delikomatu

Společnost DELIKOMAT má v České republice celkem 17 poboček a nabízí práci více jak 650 zaměstnancům. Nejvíce pracovníků se pohybuje v terénu a to je i naše nejčastější nabídka práce. Pracovní náplní na této pozici je buď instalace a technická podpora automatů (práce je spíše pro technicky zdatné muže) nebo zásobování nápojových a svačinových automatů na veřejných místech nebo ve firmách našich zákazníků. Říkáme jim plnič / doplňovač zboží nebo pracovník zásobování. Svůj den tráví na cestách v oranžovém Deli autě nebo dodávce a rozvážejí zboží ve své svěřené lokalitě. Tato práce je vhodná i pro ženy. Náplní práce není jen samotné doplňování zboží do automatů, ale také péče o stroj a udržování čistoty.

Chcete i Vy začít svoji kariéru v Delikomatu? Podívejte se na naši nabídku volných pracovních míst. Třeba ve Vašem okolí hledáme právě Vás!

Pokud se Vám uvedená nabídka práce líbí a splňujete naše požadavky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře, který je uveden v každém inzerátu. Vaše zpráva tak dorazí přímo kompetentní osobě z daného střediska, která provádí nábor nových zaměstnanců. Nezapomeňte připojit svůj životopis. Pokud budete splňovat naše požadavky, budeme Vás v následujících dnech kontaktovat s nabídkou osobního pohovoru.

Odesláním odpovědi na naši pracovní nabídku dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Aktuálně hledáme zaměstnance na následující pracovní pozice v daných lokalitách: