Nápojové automaty

Automaty na kávu, cappuccino, horkou čokoládu a další horké nápoje

Hledáte nejvhodnější automat na kávu, cappuccino a další horké nápoje? Vyberte si z naší nabídky moderních automatů na zrnkovou i instantní kávu. Základ každého automatu je minimálně 16 voleb s nápoji do malého kelímku a další modely nabízí i možnosti kávy s sebou do velkého kelímku, tzv. COFFEE TO GO. Velké nápojové automaty jsou vhodné do velkých firem s minimálním počtem od 150 zaměstnanců; do vícesměnných provozů; na čerpací stanice nebo na veřejná místa (nákupní centra a galerie, autobusová a vlaková nádraží, univerzity, sportovní haly a sportoviště a další podobná místa). Pokud chcete svým zaměstnancům, zákazníkům nebo návštěvníkům dopřát svačinku i něco dobrého ke kávě, podívejte se na naši nabídku potravinových automatů na prodej kusového zboží.

Umístění velkého nápojového automatu máte navíc bez starostí. Vy pouze vyberete správné místo ve vaší firmě, zajistíte dodávku elektřiny a přípojku pitné vody a zbytek už necháte na nás. Zajistíme pravidelně doplňování surovin, čištění, servis i elektro revize…

Naše nápojové automaty obsahují produkty: černá i bílá káva, cappuccino, moccacino, latte, kakaový nápoj v několika variacích, cappuccino s různou příchutí a náš vlastní originální nápoj cafe+co, který dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější.

Luce X

Nápojové automaty na kávu a horké nápoje řady LUCE X jsou klasické tlačítkové automaty s jednoduchým ovládáním. Vhodíte mince, upravíte si množství cukru, stisknete tlačítko nápoje a pak už jen hotový nápoj odeberete. Automat má zabudovaný mincovník na vracení mincí, tlačítka pro regulování cukru ve vybraných nápojích a externí platební terminál pro bezkontaktní platby platební kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami.

Tento typ automatu je vhodný především pro velké firmy nebo veřejné prostory s širokým pokrytím zákazníků.

Design Line Premium

Nápojové automaty na kávu a horké nápoje řady DL PREMIUM jsou moderní automaty s dotykovým předním panelem z leštěného tvrzeného skla. V horní části se nachází LCD obrazovka a výběr nápojů probíhá pomocí imitace tlačítek, která jsou dotyková.

Automat má zabudovaný mincovník na vracení mincí a externí platební terminál pro bezkontaktní platby platební kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami. Množství cukru ve vybraných nápojích si můžete ubrat nebo přidat na liště ve spodní části LCD obrazovky.

Tento typ automatu je vhodný především pro velké firmy nebo veřejné prostory s širokým pokrytím zákazníků.

Design Line Full Touch

Nápojové automaty na kávu a horké nápoje řady DL FULL TOUCH jsou nejmodernější verzí automatů s dotykovým předním panelem z leštěného tvrzeného skla. Výběr nápojů probíhá pomocí velké dotykové obrazovky, která je dominantou celého automatu. Nápoje jsou rozděleny do několika kategorií a samotný výběr je velmi intuitivní.

Automat má zabudovaný mincovník na vracení mincí a externí platební terminál pro bezkontaktní platby platební kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami. Nechybí ani možnost upravit si množství cukru ve vybraných nápojích.

Tento typ automatu je vhodný především pro nákupní galerie a veřejné prostory s širokým pokrytím zákazníků.

Stolní kávovary Cino

Plnoautomatické italské kávovary s dotykovou obrazovkou a intuitivním ovládáním. Na zrnkovou i instantní kávu...

Exkluzivní produktová řada stolních dotykových espresso kávovarů nové generace! Spojení nejmodernější technologie a italského designu. Flexibilní, intuitivní a snadno ovladatelný.

K dispozici jsou kávovary na instantní i na zrnkovou kávu. Vysoce profesionální a spolehlivé  kávovary vhodné do kanceláře a kancelářských provozů, zasedací místnosti, fastfoodu nebo do bistra. Uplatnění naleznou i v čekárně u lékaře, v pekárně a v dalších menších provozovnách.

Ke kávovarům CINO nabízíme širokou škálu dalšího příslušenství jako je lednička na čerstvé mléko, mincovník nebo modul s držákem na kelímky a víčka. Sestavit si tak můžete kompletní samoobslužnou občerstvovací stanici. Nabízíme provozování, pronájem i prodej kávovarů CINO.

Ucelený pronájem kávovarů do kanceláře nebo menší provozovny, dodávky kávy a servis řeší náš program PREMIUM.

CINO DOPPIO & CUP

2 dostupné modely – ideální do čekárny u lékaře, nebo do středně velké provozovny. Kávovar je samoobslužný (s mincovníkem) k postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou. Automat má integrovaný zásobník na kelímky a mincovník.

Doporučený denní odběr nápojů je od 100 porcí.

Fotografie

CINO GRANDE VHO

2 dostupné modely – ideální na konference, hotelové snídaně nebo do menší provozovny (malé bistro, pekárna,…). K postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou. S dvojitým zásobníkem na zrnkovou kávu.

Doporučený denní odběr nápojů je od 80 porcí.

Fotografie

CINO XS GRANDE

2 dostupné modely – ideální na konference, snídaňové menu nebo do menší provozovny (malé bistro, pekárna,..). K postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou.

Doporučený denní odběr nápojů je od 80 porcí.

Fotografie

CINO EC

4 dostupné modely – ideální kávovar do kanceláře, zasedacích místností nebo do malé provozovny. K postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou.

Doporučený denní odběr nápojů je od 50 porcí.

Fotografie

Výdejníky vody

Nezapomínejte na pitný režim! V naší nabídce naleznete automaty na vodu a sodu s připojením na vodovodní řad.

Už žádná voda v barelech!

Zajistěte pro své zaměstnance pravidelný pitný režim! V naší nabídce naleznete ty správné automaty na vodu i sodu nejen do kanceláře.

BORG & OVERSTRÖM – B3

Jednoduché připojení ke stávajícímu přívodu vody, absence vnějších kohoutků a skrytá dávkovací zóna zajišťuje tu nejvyšší ochranu proti znečištění a zaručuje maximální hygienu. Obsahuje integrovaný zásobník na kelímky. Samostatně stojící – podlahové provedení přístroje.

BORG & OVERSTRÖM – B4

Tento moderní výdejník vody je kompaktní model, který má dotykový ovládací panel a integrovaný zásobník na kelímky. Vysoká automaticky osvětlená dávkovací plocha je vhodná pro plnění lahví a džbánů. V naší nabídce je pouze stolní verze – bez podstavce.

BORG & OVERSTRÖM – B5

Moderní model B5 s otevřenou plochou také umožňuje výdej vody do džbánů nebo PET lahví o objemu 0,5 l. Lze jednoduše připojit ke stávajícímu přívodu vody a speciální pojistný ventil zabraňuje náhodnému úniku vody. Obsahuje integrovaný zásobník na kelímky. Skrytá dávkovací zóna zajišťuje nejvyšší ochranu proti znečištění a zaručuje maximální hygienu. Samostatně stojící – podlahové provedení přístroje.