Pronájem kávovarů

Stolní kávovary na zrnkovou i instantní kávu do Vaší kanceláře, bistra nebo ordinace.

Zajistíme Vám kompletní servis tak, aby Vám káva nikdy nechyběla. Můžeme Vám pronajmout kávovar, dodávat suroviny, zajistit technickou podporu i autorizovaný servis. Zajišťujeme i pravidelný servis , tj. ve předem stanoveném termínu ( dle výkonu kávovaru 1 až 4 x měsíčně ) vás navštíví servisní technik a provede kompletní údržbu, seřízení a hloubkové čištění kávovaru tak, aby byla zajištěna vždy 100% kvalita nápojů.

Menší, ale vysoce profesionální kávovary jsou vhodné do kanceláře a kancelářských provozů, zasedací místnosti, fastfoodu nebo do bistra. Uplatnění naleznou i v čekárně u lékaře, v pekárně a v dalších menších provozovnách. K dostání ve variantě na instantní i zrnkovou kávu nebo s příslušenstvím na čerstvé mléko pro přípravu perfektního cappuccino nebo latté.

K vybraným kávovarům nabízíme širokou škálu dalšího příslušenství jako je lednička na čerstvé mléko, mincovník nebo modul s držákem na kelímky a víčka. Sestavit si tak můžete kompletní samoobslužnou občerstvovací stanici.

Program café+co Premium pro kanceláře a malé provozy

Pronájem

umístění kávovaru za odběr surovin. Technický servis a náhradní stroj součástí pronájmu

Provozování

přijedeme, doplníme, vyčistíme, opravíme úhrada za vydanou porci

Servis

do 24 hodin po celé ČR náhradní stroj zdarma

Bezstarostná příprava kávy

Přijedeme, doplníme, vyčistíme, opravíme, postaráme se

Stabilní vysoká kvalita kávy

Profesionální, plně automatický kávovar obsluhovaný kvalifikovaným technikem bez vaší účasti.

Stroj stále ve 100% kondici

Zapomeňte na údržbu, tablety, nadbytečné úkoly, řešit to, kdo se bude o kávovar starat.

Záruka mobility 24/7

Nemusíte stroj nikam vozit, výměna stroje na kávu kus za kus, pokrytí po celé české republice i v zahraničí.

Pronájem kávovarů

JURA WE6

Automatický stolní kávovar dokonale ovládá celý repertoár klasických druhů káv počínaje ristrettem přes espresso a café crème konče. Uzpůsobený požadavkům kanceláří, prodejen, dílen, obchodních prostor.

Doporučený denní odběr nápojů do 30  porcí.

JURA GIGA X3

Špičkový a plně automatický stolní kávovar na zrnkovou kávu, který je ideálně uzpůsobený požadavkům velkých kanceláří, oblasti snídaní, seminářů a konferencí včetně samoobslužných zón.

Doporučený denní odběr nápojů do 150 porcí.

JURA X8

Plně automatický profesionální stolní kávovar na zrnkovou kávu a čerstvé mléko – ideální do snídaňového menu na hotel nebo penzion, nebo do menší provozovny (malé bistro, pekárna,…). K postavení na stůl nebo pracovní plochu.

Doporučený denní odběr nápojů je od 70 porcí.

CINO DOPPIO & CUP

2 dostupné modely – ideální do čekárny u lékaře, nebo do středně velké provozovny. Kávovar je samoobslužný (s mincovníkem) k postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou. Automat má integrovaný zásobník na kelímky a mincovník.

Doporučený denní odběr nápojů je od 100 porcí.

CINO GRANDE VHO

2 dostupné modely – ideální na konference, hotelové snídaně nebo do menší provozovny (malé bistro, pekárna,…). K postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou. S dvojitým zásobníkem na zrnkovou kávu.

Doporučený denní odběr nápojů je od 80 porcí.

CINO XS GRANDE

2 dostupné modely – ideální na konference, snídaňové menu nebo do menší provozovny (malé bistro, pekárna,..). K postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou.

Doporučený denní odběr nápojů je od 80 porcí.

CINO EC

4 dostupné modely – ideální kávovar do kanceláře, zasedacích místností nebo do malé provozovny. K postavení na stůl nebo na speciální podstavec s uzamykatelnou skříňkou.

Doporučený denní odběr nápojů je od 50 porcí.

Program Premium také nabízí kompletní zajištění = kávovar + suroviny + sodobar + svačinový automat