Rychlý kontakt

Potřebujete objednat zboží, nahlásit závadu, poptat automat nebo přivolat servis?
Kontaktujte nás.

Hotline pro hlášení poruch

800 197 321

servis@delikomat.cz

Pokud máte jakýkoliv problém s automatem (nefunguje, nevydal zboží, nevrátil mince apod.) zavolejte nám na bezplatnou linku. Přijmeme od Vás hlášení o problému, na místo vyšleme technika a současně se s Vámi domluvíme na kompenzaci.

Prosím připravte si pětimístné EVIDENČNÍ ČÍSLO AUTOMATU, které je uvedeno na přední straně každého přístroje a podle nějž automat identifikujeme.

Operátorky zastihnete na telefonní lince od 7 – 20 hodin. Mimo tuto dobu přijme Vaše hlášení záznamník a operátorky se s Vámi spojí hned, jak to bude možné.

Děkujeme za všechna hlášení o poruchách, nedostatcích a nefunkčních automatech. Pomáháte nám tak zlepšovat naše služby a řešit problémy v co nejkratším možném termínu.

Objednávky surovin

800 100 594

objednavky@delikomat.cz

Zde přijmeme Vaše objednávky kávy, čokolády, smetany a dalších surovin do automatů a kávovarů.

Kontakty jsou přímo na naše centrální obchodní oddělení v Modřicích. Zde se vyřizují veškeré telefonické i emailové objednávky surovin.

Recepce

800 800 020

info@delikomat.cz

Zde přijmeme veškeré Vaše dotazy, připomínky náměty nebo postřehy. Kontakty vedou přímo na centrální recepci v Modřicích u Brna. Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.

Poptávka automatů a kávovarů

Poptávka služeb – zvažujete, že do Vaší firmy, kanceláře nebo provozovny umístíte automat na kávu nebo na potraviny nebo chcete pronajmout či zakoupit nový kávovar? Nevíte, co všechno to obnáší, jaké jsou podmínky a ceny? Vše s Vámi rádi probereme. Nejefektivnější je odeslaná písemná poptávka.

Vyplňte formulář níže, abychom si i my udělali předběžný obrázek o tom, do jakého zařízení přístroj poptáváte, z jakého konce republiky jste, a co by k Vám bylo nejvhodnější.

Máme 28 let praxe a umíme odhadnout to pravé řešení přímo pro Vás. Samozřejmě můžete připsat i Vaši konkrétní představu… Vaše odeslaná poptávka se dostane k té správné osobě z našeho 30 členného obchodního týmu a budeme Vás obratem kontaktovat.
    Formulář pro zaslání všeobecných informací