DELIKOMAT s.r.o.

Specializujeme se na provozování nápojových a svačinových automatů, pronájem kávovarů a prodej profesionálních espresso kávovarů…

Den je krásnější s #DELIKAFE

Nápojový automat na kávu a horké nápoje s platebním terminálem. Zrnková a instantní káva, čokoláda, čaj, latte, cappuccino. Prodej, provozování.

Na českém trhuu působíme pod obchodním názvem DELIKOMAT od roku 1995 a nabízíme kompletní servis a údržbu nápojových a prodejních automatů.

Jsme součástí mezinárodního koncernu CAFÉ+CO a po celé ČR máme 17 středisek. Předváděcí showroomy s automaty jsou součástí středisek v Praze a na centrále v Modřicích u Brna.

Hlavní činností společnosti je samotné umístění, prodej a pronájem automatů a poskytování s tím souvisejících služeb. Naše portfolio tvoří především:

  • automaty na teplé či studené nápoje,
  • kávovary,
  • potravinové prodejní automaty (bagety, chlazená jídla, cukrovinky, balené nápoje aj.).

Umíme také vyřešit a zajistit kávový a pitný servis do Vaší kanceláře, firmy s menším počtem zaměstnanců, hotelového provozu, kavárny, cukrárny či restaurace. Mezi naše obchodní partnery a zejména dodavatele patří RHEA VENDORS, SIEMENS, JURA, LA CIMBALI, BUNN.

Na trhu nápojových a prodejních automatů patříme k nejsilnějším společnostem svého druhu. V současné době zaměstnává společnost DELIKOMAT přes 600 zaměstnanců, z nichž drtivá většina se pohybuje v terénu a pečuje o námi provozované automaty. Na českém trhu jsme do provozu doposud uvedli více než 15.000 kusů nápojových a svačinových automatů.

Díky široké síti poboček a servisních míst v celé ČR a více jak 500 servisních vozidel včetně chladicích boxů na bagety a chlazená jídla vám můžeme zaručit:

  • včasný a kvalitní záruční a pozáruční servis,
  • pravidelné preventivní prohlídky a revize,
  • pravidelnou dopravu surovin pro nápojové automaty zdarma,
  • dodržování všech přísných hygienických předpisů.

Osvědčení ISO a OHSAS uplatňované v organizaci DELIKOMAT, s.r.o.

certifikáty URS Delikomat

PROČ SI ZVOLIT DELIKOMAT?

více o nás

V naší nabídce naleznete:

Nápojové automaty

Nabízíme plně automatické nápojové automaty s jednotlačítkovou volbou, zaručující rychlou obsluhu a minimální provozní náklady. V sortimentu naleznete široký výběr teplých nápojů z kvalitní zrnkové nebo instantní kávy. Nabídku doplňuje také volba nápoje do velkého kelímku TO GO.

Svačinové automaty

Potravinové automaty jsou ideálním doplňkem do škol, nemocnic nebo do firem bez možnosti vlastního stravování. Nabízíme automaty na bagety, sendviče, cukrovinky, müsli tyčinky, balené nápoje atd. Aby Vás nabízený sortiment neomrzel, střídáme v pravidelných intervalech naše dodavatele. V jednom automatu jsou navíc současně nabízeny produkty minimálně od dvou různých výrobců.

Pronájem kávovarů

Zajistíme Vám kompletní servis tak, aby Vám káva nikdy nechyběla. Můžeme Vám pronajmout kávovar, dodávat suroviny (zrnkovou i instantní kávu, směs na přípravu horké čokolády, smetanu, sušené mléko…), zajistit technickou podporu i autorizovaný servis. Zajišťujeme i pravidelný servis , tj.  ve předem stanoveném termínu ( dle výkonu kávovaru 1 až 4 x měsíčně ) vás navštíví servisní technik a provede kompletní údržbu, seřízení a hloubkové čištění kávovaru tak, aby byla zajištěna vždy 100% kvalita nápojů. Náš program CAFE+CO PREMIUM je ideální pro kancelářské a menší provozovny.

Profesionální kávovary

Prostřednictvím našeho HORECA programu LA CULTURA DEL CAFFÉ nabízíme pákové i automatické  espresso kávovary italského výrobce LaCimbali a BUNN. Tento program je určen pro všechny hoteliéry, majitele kaváren, pražíren, restaurací, cukráren apod. Nabízíme to pravé řešení všude tam, kde je profesionální příprava kávy samozřejmostí. Zkrátka všude tam, kde si potrpíte na pečlivou přípravu kávy nebo kde kávovar obsluhuje odborně vyškolený barista.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

LOGO DELIKOMAT ke stažení ZDE.
Střediska, pobočky a servisní místa Delikomat v České republice